przedszkole w lesznie
przedszkole wesoła ciuchciaw lesznie

Nina Sidlecka

Nina Sidlecka – pedagog społeczny ze specjalizacją pracy opiekuńczo – wychowawczej.

Certyfikowany terapeuta ręki oraz kierownik i opiekun wycieczek w ośrodkach wypoczynkowych dla dzieci i młodzieży. Posiada odbyte szkolenia z zakresu wspierania rozwoju kompetencji społecznych dziecka z autyzmem, profilaktyki logopedycznej w żłobku, przedszkolu i klubie malucha, pracy z dzieckiem przejawiającym problemy ze złością, agresją i trudnymi zachowaniami.

Swoje doświadczenie zdobywała podczas pracy na różnych etapach edukacyjnych od wieku niemowlęcego do okresu adolescencji.

Galeria

Wesoła Ciuchcia LesznoWesoła Ciuchcia LesznoWesoła Ciuchcia LesznoWesoła Ciuchcia LesznoWesoła Ciuchcia LesznoWesoła Ciuchcia LesznoWesoła Ciuchcia LesznoWesoła Ciuchcia LesznoWesoła Ciuchcia LesznoWesoła Ciuchcia Leszno
wiecej

Kontakt

ul. Henryka Sienkiewicza 8, 64-100 Leszno +48 693 906 215

NIP: 697-21-81-015    REGON: 300781608

Napisz do nas

Imię i nazwisko:
Telefon:
Adres e-mail:
Zapytanie (treść wiadomości):

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych umieszczonych w niniejszym formularzu przez firmę: NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE WESOŁA CIUCHCIA (ul. Henryka Sienkiewicza 8, 64-100 Leszno) w celu kontaktu zwrotnego oraz przesłania informacji handlowych.

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X