przedszkole w lesznie
przedszkole wesoła ciuchciaw lesznie

Sensoplastyka

Nad polisensorycznymi zajęciami marki Sensoplastyka® w naszej placówce odpowiadają certyfikowane Trenerki 1st.: Marika Rabiega oraz Aleksandra Płoszajczak.

Sensoplastyka jest formą arteterapii, która optymalnie wpływa na całościowy rozwój organizmu zarówno dzieci jak i osób dorosłych. Są to zajęcia z wykorzystaniem wyłącznie naturalnych produktów spożywczych. Są to zajęcia wyjątkowe, bowiem uczestnik ma nieograniczoną przestrzeń do tworzenia własnych substancji plastycznych. Sensoplastyka to różnorodność faktur, barw i zapachów a co za tym idzie, zajęcia pozwalają doświadczać, pomagają w budowie świadomości ciała i przestrzeni, usprawniają motorykę dużą i małą a także rozwój mowy oraz usprawniają kompetencje intra i interpersonalne.

Galeria

Wesoła Ciuchcia LesznoWesoła Ciuchcia LesznoWesoła Ciuchcia LesznoWesoła Ciuchcia LesznoWesoła Ciuchcia LesznoWesoła Ciuchcia LesznoWesoła Ciuchcia LesznoWesoła Ciuchcia LesznoWesoła Ciuchcia LesznoWesoła Ciuchcia Leszno
wiecej

Kontakt

ul. Henryka Sienkiewicza 8, 64-100 Leszno +48 693 906 215

NIP: 697-21-81-015    REGON: 300781608

Napisz do nas

Imię i nazwisko:
Telefon:
Adres e-mail:
Zapytanie (treść wiadomości):

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych umieszczonych w niniejszym formularzu przez firmę: NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE WESOŁA CIUCHCIA (ul. Henryka Sienkiewicza 8, 64-100 Leszno) w celu kontaktu zwrotnego oraz przesłania informacji handlowych.

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X