przedszkole w lesznie
przedszkole wesoła ciuchciaw lesznie

Dogoterapia

Zajęcia z udziałem psów w naszej placówce prowadzi Paweł Jaworski.

Dogoterapia jest metodą wzmacniającą efektywność rozwoju psychospołecznego oraz edukacji i rehabilitacji. Przecież wiemy, że pies to najlepszy przyjaciel człowieka a obcowanie z tymi zwierzętami to nie tylko świetna zabawa i radość ale także poprawa kondycji psychicznej i odprężenie.

Terapia z udziałem psów motywuje dzieci do podejmowania sytuacji zadaniowych, wspiera ich samoocenę, wyzwala empatię, stymuluje rozwój mowy a także wspiera integrację sensoryczną i rozwój psychomotoryczny.

Galeria

Wesoła Ciuchcia LesznoWesoła Ciuchcia LesznoWesoła Ciuchcia LesznoWesoła Ciuchcia LesznoWesoła Ciuchcia LesznoWesoła Ciuchcia LesznoWesoła Ciuchcia LesznoWesoła Ciuchcia LesznoWesoła Ciuchcia LesznoWesoła Ciuchcia Leszno
wiecej

Kontakt

ul. Henryka Sienkiewicza 8, 64-100 Leszno +48 693 906 215

NIP: 697-21-81-015    REGON: 300781608

Napisz do nas

Imię i nazwisko:
Telefon:
Adres e-mail:
Zapytanie (treść wiadomości):

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych umieszczonych w niniejszym formularzu przez firmę: NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE WESOŁA CIUCHCIA (ul. Henryka Sienkiewicza 8, 64-100 Leszno) w celu kontaktu zwrotnego oraz przesłania informacji handlowych.

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X