przedszkole w lesznie
przedszkole wesoła ciuchciaw lesznie

Janina Piotrowska

Janina Piotrowska – nauczyciel wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego, oligofrenopedagog, terapeuta pedagogiczny. Ukończyła wiele kursów i szkoleń, m.in.

  • „Zobacz, jaki jestem” – jak wspierać indywidualny rozwój dziecka w wieku przedszkolnym.
  • Przetrwałe odruchy neurologiczne – czy mogą negatywnie wpłynąć na rozwój dziecka.
  • Ruch – Rozwój – Nauka, czyli wpływ integracji sensorycznej i aktywności ruchowej na uczenie się.
  • Teoria inteligencji wielorakich, a wspieranie zainteresowań i uzdolnień w przedszkolu.
  • Certyfikowany roczny kurs – Zastosowanie elementów terapii SI w pracy z dziećmi.
  • I wiele innych.

Jestem nauczycielką od wielu lat, przez kilkanaście lat prowadziłam pomoc psychologiczno-pedagogiczną w przedszkolu dla dzieci z deficytami. Prowadziłam warsztaty dla rodziców. Gościnnie w 2009r. miałam wykład na Uniwersytecie Trzeciego Wieku w Lesznie. Opublikowałam dwa artykuły w czasopiśmie „Problemy Oświaty i Wychowania” – w 2009 i w 2011 roku. Staram się stale podnosić kwalifikacje.

Galeria

Wesoła Ciuchcia LesznoWesoła Ciuchcia LesznoWesoła Ciuchcia LesznoWesoła Ciuchcia LesznoWesoła Ciuchcia LesznoWesoła Ciuchcia LesznoWesoła Ciuchcia LesznoWesoła Ciuchcia LesznoWesoła Ciuchcia LesznoWesoła Ciuchcia Leszno
wiecej

Kontakt

ul. Henryka Sienkiewicza 8, 64-100 Leszno +48 693 906 215

NIP: 697-21-81-015    REGON: 300781608

Napisz do nas

Imię i nazwisko:
Telefon:
Adres e-mail:
Zapytanie (treść wiadomości):

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych umieszczonych w niniejszym formularzu przez firmę: NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE WESOŁA CIUCHCIA (ul. Henryka Sienkiewicza 8, 64-100 Leszno) w celu kontaktu zwrotnego oraz przesłania informacji handlowych.

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X