przedszkole w lesznie
przedszkole wesoła ciuchciaw lesznie

Logopedia

JagodaData-Roszak - Logopeda, pedagog wczesnego wspomagania rozwoju dziecka, seksuolog i pomoc psychologiczna. W placówce odpowiada za terapię logopedyczną dzieci. W swojej pracy ceni sobie indywidualne podejście oraz relację terapeuta-dziecko-rodzic. Nastawiona na działanie holistyczne, pracuje zgodnie z założeniami NVC, wspierając i motywując do działania. Służy pomocą i podąża za dzieckiem. Ukończyła takie szkolenia jak:

  • K-Taping dla logopedów – Nr Certyfikatu: PL-B003-0482, uprawniający do prowadzenia terapii metodą K-Taping Interational Academy.
  • Trening Słuchowy Magdaleny Krawczun
  • HANDLE ® Holistic Approach to Neuro-Development & Lerning Efficiency, I stopień
  • Kurs podstawowy stopnia I w zakresie Ruchu Rozwijającego bazującego na metodzie Weroniki Sherborne
  • Szkolenie: Wspomaganie rozwoju dzieci ze specyficznymi trudnościami w nauce – program szkolny, wg integracji odruchów dr Sally Goddard (wg metody INPP)
  • Kurs Metody Dobrego Startu, część praktyczna
  • Warsztat: Elementy terapii integracji sensorycznej

Joanna Woźna - Pedagog specjalny, terapeutka terapii pedagogicznej. Pracuje z dziećmi z różnymi trudnościami takimi jak niepełnosprawność intelektualna, zaburzenia spektrum autyzmu czy trudności szkolne. Pogoda i uśmiechnięta, gotowa do wsparcia zarówno dzieci jak i ich opiekunów. W pracy kieruje się indywidualnym podejściem oraz dostosowaniem terapii do potrzeb i możliwości dziecka, wspierając jego rozwój oraz autonomię.

Galeria

Wesoła Ciuchcia LesznoWesoła Ciuchcia LesznoWesoła Ciuchcia LesznoWesoła Ciuchcia LesznoWesoła Ciuchcia LesznoWesoła Ciuchcia LesznoWesoła Ciuchcia LesznoWesoła Ciuchcia LesznoWesoła Ciuchcia LesznoWesoła Ciuchcia Leszno
wiecej

Kontakt

ul. Henryka Sienkiewicza 8, 64-100 Leszno +48 693 906 215

NIP: 697-21-81-015    REGON: 300781608

Napisz do nas

Imię i nazwisko:
Telefon:
Adres e-mail:
Zapytanie (treść wiadomości):

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych umieszczonych w niniejszym formularzu przez firmę: NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE WESOŁA CIUCHCIA (ul. Henryka Sienkiewicza 8, 64-100 Leszno) w celu kontaktu zwrotnego oraz przesłania informacji handlowych.

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X