przedszkole w lesznie
przedszkole wesoła ciuchciaw lesznie

Język angielski

W naszej placówce realizujemy naukę poprzez metodę TEDDY EDDIE. To licencjonowana metoda nauczania języka angielskiego dzieci w od 2-7 lat.

Zajęcia w formie zabawy z pluszowym misiem to doskonałe warunki do przyswajania nowego języka. Podczas zajęć wspieramy motywację dzieci oraz budujemy pozytywną atmosferę aby stworzyć przestrzeń do swobodnej wypowiedzi, rozwijania słuchu fonemowego a także budujemy świadomość językową i kulturową dzieci.

Metoda oparta na technikach audiolingwalnych, reagowaniu ruchem i ciałem, zorientowana na rozumienie ze słuchu oraz na metodzie komunikatywnej sprawia, że nauka języka staje się przyjemnym procesem, opartym na radości i zabawie.

Galeria

Wesoła Ciuchcia LesznoWesoła Ciuchcia LesznoWesoła Ciuchcia LesznoWesoła Ciuchcia LesznoWesoła Ciuchcia LesznoWesoła Ciuchcia LesznoWesoła Ciuchcia LesznoWesoła Ciuchcia LesznoWesoła Ciuchcia LesznoWesoła Ciuchcia Leszno
wiecej

Kontakt

ul. Henryka Sienkiewicza 8, 64-100 Leszno +48 693 906 215

NIP: 697-21-81-015    REGON: 300781608

Napisz do nas

Imię i nazwisko:
Telefon:
Adres e-mail:
Zapytanie (treść wiadomości):

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych umieszczonych w niniejszym formularzu przez firmę: NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE WESOŁA CIUCHCIA (ul. Henryka Sienkiewicza 8, 64-100 Leszno) w celu kontaktu zwrotnego oraz przesłania informacji handlowych.

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X