przedszkole w lesznie
przedszkole wesoła ciuchciaw lesznie

Dominika Maćkowiak

mgr Dominika Maćkowiak – dyrektor, pedagog z zamiłowania, terapeuta dzieci z autyzmem, oligofrenopedagog z potrzeby serca, glottodydaktyk i terapeuta Wczesnego Wspomagania Rozwoju.

Od wielu lat pracuje z dziećmi w bardzo różnym wieku. Studia z Wczesnego Wspomagania rozwoju dają możliwość pracy z maluszkami i ich rodzicami, a studia pedagogiczne umożliwiają pracę z przedszkolakami.
W swojej pracy kieruje się przekonaniem, iż każde dziecko to indywidualista z ogromnym potencjałem, a rolą pedagoga jest ten potencjał dostrzec, wzmacniać i rozwijać. Jej dewiza w pracy z dzieckiem brzmi: „Podążaj za dzieckiem, bądź otwarty na jego potrzeby, ponieważ tylko nawiązanie relacji, może przynieść efekty wspólnej pracy. Zarówno dydaktycznej jak i terapeutycznej. Podczas zajęć inwestuje w samodzielność , kreatywność i aktywność swoich podopiecznych. Jest entuzjastką teorii „inteligencji wielorakich” Howarda Gardnera. - dzieciach należy pielęgnować i rozwijać wszystkie sfery ich osobowości, także wewnętrzną wrażliwość i umiejętność komunikacji.
W pracy wykorzystuje elementy Metody Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne, Pedagogikę Zabawy, metodę prof. B. Rocławskiego – glottodydaktyka.

Od kilku lat koordunuje pracę w trzech placówkach : żłobku, przedszkolu i placówce terapeutycznej, co rodzi szeroki zakres potrzeb i codziennych wyzwań , wymaga dużej dozy empatii i komunikatywności, ale daje również powód do uśmiechu i możliwość zdobywania różnorodnych doświadczeń.

Galeria

Wesoła Ciuchcia LesznoWesoła Ciuchcia LesznoWesoła Ciuchcia LesznoWesoła Ciuchcia LesznoWesoła Ciuchcia LesznoWesoła Ciuchcia LesznoWesoła Ciuchcia LesznoWesoła Ciuchcia LesznoWesoła Ciuchcia LesznoWesoła Ciuchcia Leszno
wiecej

Kontakt

ul. Henryka Sienkiewicza 8, 64-100 Leszno +48 693 906 215

NIP: 697-21-81-015    REGON: 300781608

Napisz do nas

Imię i nazwisko:
Telefon:
Adres e-mail:
Zapytanie (treść wiadomości):

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych umieszczonych w niniejszym formularzu przez firmę: NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE WESOŁA CIUCHCIA (ul. Henryka Sienkiewicza 8, 64-100 Leszno) w celu kontaktu zwrotnego oraz przesłania informacji handlowych.

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X