przedszkole w lesznie
przedszkole wesoła ciuchciaw lesznie

Agnieszka Lesińska

mgr Agnieszka Lesińska – właściciel i zarazem dyrektor placówki, z wykształcenia nauczyciel wychowania przedszkolnego i socjoterapeuta, z zamiłowania glottodydaktyk.

W 2013 roku ukończyła Szkołę Glottodydaktyczną prof. B. Rocławskiego. Od tego czasu wspomaga z dzieci w nauce czytania, pisania i ortografii. Jej pasją jest rozwijanie siebie i firm, którymi z sukcesem od kilku lat zarządza. Cały czas się rozwija, szkoli, edukuje oraz poszukuje nowości, które mogłaby wdrożyć do pracy placówek.

Priorytetem jej działań, jest tworzenie takich warunków dzieciom w placówce do zabawy, uczenia i odkrywania świata , by dzieci czuły się tu dobrze, rozwijały swoje umiejętności, przygotowały się do dalszej nauki w szkole. Dzieci mają w sobie ogromny potencjał, który należy wydobyć. Jest zdania, iż każde dziecko rozwija się w swoim tempie i potrzebuje indywidualnego podejścia

Bardzo ważne jest dla niej kreowanie wysokiego poziomu edukacji w placówce, dlatego też otacza się nauczycielami o wysokich kompetencjach pedagogicznych i kwalifikacjach, którzy stale doskonalą swój warsztat pracy.
Jest osobą ciekawą świata, odważnie podejmującą wyzwania i z ogromnym entuzjazmem i optymizmem podchodząca do swojej pracy.

Galeria

Wesoła Ciuchcia LesznoWesoła Ciuchcia LesznoWesoła Ciuchcia LesznoWesoła Ciuchcia LesznoWesoła Ciuchcia LesznoWesoła Ciuchcia LesznoWesoła Ciuchcia LesznoWesoła Ciuchcia LesznoWesoła Ciuchcia LesznoWesoła Ciuchcia Leszno
wiecej

Kontakt

ul. Henryka Sienkiewicza 8, 64-100 Leszno +48 693 906 215

NIP: 697-21-81-015    REGON: 300781608

Napisz do nas

Imię i nazwisko:
Telefon:
Adres e-mail:
Zapytanie (treść wiadomości):

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych umieszczonych w niniejszym formularzu przez firmę: NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE WESOŁA CIUCHCIA (ul. Henryka Sienkiewicza 8, 64-100 Leszno) w celu kontaktu zwrotnego oraz przesłania informacji handlowych.

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X